Hakkımızda

SEMBOL AMBLEM SAN. VE TİC. A.Ş.

30 YILLIK BİR ÜRETİM VE PAZARLAMA ŞİRKETİ OLAN SEMBOL A.Ş., 1988 YILINDA, TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN RESTAURANT, OTEL, CATERİNG VE TATİL KÖYLERİNİN EKİPMAN VE KURULUŞLARIN PROMOSYON TALEPLERİNİ KARŞILAMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

SEMBOL A.Ş., HIZLI HİZMET VE UYGUN KOŞULLARLA PAŞABAHÇE CAM,  GÜRAL PORSELEN, KÜTAHYA PORSELEN,  PORLAND PORSELEN,  BONNA PORSELEN, JUMBO, HİSAR, ARYILDIZ, GAZELLE, BATTA, ROYAL, KILIÇLAR, ARYILDIZ, NARİN, WMF, ALTINBAŞAK, LAVA, BİRADLI, ÖZTİRYAKİLER, KAPP, ORMEL, CAMBRO, ORMEL, ALKAN, GÜREN METAL, OKYAY, N’DUSTRİO, BAMBUM,  NÜANS VE PİRGE BAYİLİĞİ VE ÇÖZÜM ORTAKLIĞI YAPMAKTADIR.

İSTANBUL SANCAKTEPE’DEKİ FABRİKAMIZDA, SON SİSTEM YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP MAKİNALAR KULLANARAK TÜM RENKLİ BASKI İŞLERİNİ (LOGO, RESİM GİBİ); PORSELEN VE CAM YÜZEY ÜZERİNE TÜM DEKORASYON VE DİZAYN ÇALIŞMALARINI YAPABİLEN SEMBOL A.Ş., AYNI ZAMANDA CAM, PORSELEN, PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLER VE OTEL TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN İMALAT, UYGULAMA, TOPTAN SATIŞ VE PAZARLAMASINI DA YAPMAKTADIR.

FABRİKA CAM BASKI MAKİNE PARKURUMUZDA TEK RENK, 3 RENK, 6 RENK VE 8 RENK BASABİLEN İTALYAN TECNO 5 FULL OTOMATİK MAKİNELERİMİZLE 8 RENKE KADAR 60.000 ADET/GÜN KAPASİTEYLE ÇALIŞAN SEKTÖRÜN ÖNCÜ KURULUŞLARINDANIZ. PORSELEN BASKI BÖLÜMÜMÜZDE 10.000 ADET/GÜN KAPASİTEYLE ÜRETİM YAPAN SEMBOL A.Ş., HER BİRİ KENDİ ALANINDA TECRÜBELİ KADROSUYLA SUNDUĞU SERVİS İLE YAŞAMINIZDA SÜREKLİ BAŞARIYI YAKALAMANIZDA YARDIMCI OLACAĞI İNANCINDADIR.

 

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ; FARKLI BİRİKİMLERİ BİRARAYA GETİREREK, OTEL EKİPMANLARI VE PROMOSYONLAR ALANINDAKİ ÜRÜNLERİMİZİ EN KALİTELİ VE EN EKONOMİK ŞEKİLDE SUNMA POLİTİKASI İLE YURTİÇİNDEKİ VE YURTDIŞINDAKİ MÜŞTERİ TABANINA ULAŞMAKTIR.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ; OTEL EKİPMANLARI VE PROMOSYONEL ÜRÜNLER ALANINDA DÜNYA ÇAPINDA PAZARLARA HİZMET SUNMAK VE ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ ALANLARDA BİR MARKA OLARAK, ÖNEMLİ YENİLİK VE DEĞİŞİKLİKLERE İMZA ATMAKTIR.